Fizjoterapeuta w domu pacjenta

Stanowisko: Fizjoterapeuta w domu pacjenta
Pracodawca: Euro-Med sp. z o.o.
Numer zgłoszenia: 4333
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Miejsce pracy:  Warszawa, Radom, Grójec, Białobrzegi, Zwoleń, Gniewoszów

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (dyplom magistra fizjoterapii
z 3 letnim stażem ) i posiadanie prawa wykonywania zawodu,
- doświadczenie w pracy w zawodzie fizjoterapeuty,
- cierpliwe, życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta,
- wysoki poziom zaangażowania i samodzielność.

Obowiązki:
- wykonywanie świadczeń fizjoterapeutycznych w warunkach domowych według wskazań Lekarza, Specjalisty,
- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów,
- poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej pacjenta.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie, płatne za pacjenta
- szkolenia i możliwość rozwoju,
- zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.