Fizjoterapeuci

Stanowisko: Fizjoterapeuci
Pracodawca: Healthy Worker Project
Numer zgłoszenia: 4288
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Praca dla Fizjoterapeutów

Firma Healthy Worker Project, ogólnopolski lider w dziedzinie wellnessu korporacyjnego, zatrudni do pracy fizjoterapeutę

Oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Poszukujemy fizjoterapeutów (studentów fizjoterapii) do pracy przy masażu biurowym (work-site) w biurach.
Brak doświadczenia w masażu biurowym nie jest przeszkodą - dajemy szkolenia

Lokalizacje: Warszawa – ścisłe centrum tuż przy metrze

Oferujemy:
- Atrakcyjne zarobki ( dla osób nie posiadających działalności gospodarczej Umowa zlecenie)
- Stabilną pracę 5 dni w tygodniu z możliwością zmniejszenia liczby dni (dopasowania) w - godzinach 09:30-15:00
- Możliwości rozwoju
- Pracę z ciekawymi ludźmi

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189