Fizjoterapeuci

Stanowisko: Fizjoterapeuci
Pracodawca: Centralny Szpital Kliniczny MSWiA
Numer zgłoszenia: 4279
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
1.  Zakład Usprawniania Leczniczego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie poszukuje fizjoterapeuty do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Praca dwuzmianowa w godzinach 7.00-14.35 oraz 12.30-20.00

Wymagania:

- prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

- ukończone studia wyższe (licencjat lub magister)

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność

- zaangażowanie

Obowiązki:

Wykonywanie zabiegów z zakresu:

- kinezyterapia/ terapia indywidualna,

- fizykoterapia

- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oferujemy: stabilną pracę w zgranym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

2.  Zakład Usprawniania Leczniczego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie poszukuje fizjoterapeuty do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

Obowiązki:

- kinezyterapia/ terapia indywidualna w pracowni fizjoterapii klinicznej (Oddziały Szpitalne)

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia. W odpowiedzi otrzymasz dane kontaktowe do wybranego pracodawcy.