Asystent instruktora narciarstwa biegowego

Stanowisko: Asystent instruktora narciarstwa biegowego
Pracodawca: Towarzystwo Narciarskie "Biegówki"
Numer zgłoszenia: 4423
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
TN "Biegówki"
poszukuje ASYSTENTA INSTRUKTORA NARCIARSTWA KLASYCZNEGO
na zajęcia z dziećmi i dorosłymi.

Zajęcia prowadzone są na nartorolkach lub nartach.
Miejsce prowadzenia zajęć: Rolkostrada Wesoła i Park Kultury w Powsinie.

Wymagania:
- umiejętność biegana na nartach
- umiejętność w pracy z dziećmi/młodzieżą
- odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

Obowiązki:
- pomoc przy prowadzeniu zajęć na nartorolkach lub nartach
- opieka nad uczestnikami
- prowadzenie części ogólnej w formie gier i zabaw

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- praca w ciekawym i miłym zespole
- naukę i doskonalenie jazdy na nartorolkach

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.