Styczniowe aktualności

Drodzy Studenci i Drogie Studentki,

zapraszamy do udziału w spotkaniach organizowanych w styczniu, jeszcze przed Waszą sesją egzaminacyjną :)

• wtorek,14 stycznia - stoisko rekrutacyjne Wizz Air

godz. 10.00-15.00, hol główny AWF

JOIN OUR CABIN CREW
Looking for a sky-high career? Want to be part of a close-knit team? If you’re hard working and passionate about providing great service, you’ll love being part of the WIZZ team. Don’t wait! Join us at our Cabin crew recruitment events and see your career take off.

Invitation
www.wizzair.com/career

• czwartek, 16 stycznia - Work And Travel USA- spotkanie informacyjne

godz. 14.00-15.00, sala seminaryjna nr 7

Wpadnij na darmowe spotkanie informacyjne dotyczące programu WORK & TRAVEL USA dla studentów, które organizujemy wspólnie z BTC Info Stany
* chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?
* zawsze marzyłeś o podróży do Nowego Yorku, Las Vegas, Miami, Hollywood?
* chciałbyś nawiązać międzynarodowe znajomości?
* zdobyć cenne doświadczenie dzięki legalnej pracy?
* pragniesz komunikować się po angielsku bez barier?

MOŻESZ TO WSZYSTKO OSIĄGNĄĆ! PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

Link do zapisów: tutaj

• styczeń 2020 - konsultacja dokumentów aplikacyjnych

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne - CV i list motywacyjny, do udziału w spotkaniu z doradcą zawodowym. W czasie konsultacji doradca pomoże Ci wyeliminować błędy, ubrać w słowa to, co chcesz powiedzieć o sobie, nada atrakcyjną i profesjonalną formę Twoim dokumentom. Wszystko po to, aby zwiększyć Twoje szanse na bezpośrednią rozmowę z pracodawcą podczas spotkania rekrutacyjnego.

Jeśli potrzebujesz takiego wsparcia, napisz do nas na biurokarier@awf.edu.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

data publikacji: 2020.01.08