NastAWF się na rozwój

AWF Warszawa realizuje projekt „NastAWF się na rozwój – wzmocnienie pozycji AWF Warszawa na krajowym i europejskim rynku edukacyjnym” (umowa nr POWR.03.05.00-00.Z201/17)

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów I roku studiów 2. stopnia na kierunkach wychowanie fizyczne i sport do wzięcia udziału w projekcie podnoszącym kompetencje zawodowe i komunikacyjne.

Udział w kursach  i szkoleniach, realizowanych w ramach projektu jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!

Uczestnik projektu jest zobowiązany do udziału w 3 zadaniach projektowych:

1.  KURS FMS ( Functional Movement Screen) 2 moduły:

• Moduł I: FMS – ocena funkcjonalna to szkolenie podstawowe, obejmuje 16 godz. dydaktycznych.
  • Moduł II: FMS – zaawansowane korekcje to rozwinięcie planowania i zasobu ćwiczeń korekcyjnych przerobionych na szkoleniu Ocena funkcjonalna FMS, szkolenie obejmuje 16 godzin dydaktycznych.

2. WARSZTATY KOMPETENCJI KOMUNIKACYJNYCH (każdy student weźmie udział w 1 warsztacie) :

• Komunikacja interpersonalna (16 godz.) – dla studentów Wydziału Wychowanie Fizyczne
  • Kreatywność w rozwoju zawodowym i interpersonalnym (16 godz.) - dla studentów Wydziału Wychowanie Fizyczne
  • Grupa i działanie w grupie (16 godz.) – dla studentów kierunku Sport Wydziału WF

3. WARSZTATY - ZARZĄDZANIE PROJEKTEM wraz z realizacją zadań praktycznych realizowanych w formie projektowej.

INFORMACJE O NABORZE STUDENTÓW

W marcu 2020 r., realizowane jest szkolenie FMS Functional Movement Screen). Szkolenie obejmuje 2 moduły po 16 godz., łącznie 4 dni szkolenia dla każdej grupy, po każdym module uczestnik przystępuje do egzaminu certyfikującego.

Szkolenie przewidziane w terminach (terminy zajęć mogą ulec zmianie w zależności od rekrutacji):

1. grupa – 15 studentów kierunków Wychowanie fizyczne i Sport – I rok studia II0

• I moduł: 2 – 3.03.2020 r.
  • II moduł 30 – 31.03.2020 r.

Godziny szkolenia:

• 1 dzień (poniedziałek): 8.00 – 16.00 (sala ćwiczeń korekcyjnych)
  • 2 dzień (wtorek): 8.00 – 15.00 (sala ćwiczeń korekcyjnych)

2. grupa – 15 studentów kierunków Wychowanie fizyczne i Sport – I rok studia II0

• I moduł: 9 – 10.03.2020 r.
  • II moduł 6 – 7.04.2020 r.

Godziny szkolenia:

• 1 dzień (poniedziałek): 8.00 – 16.00 (sala ćwiczeń korekcyjnych)
  • 2 dzień (wtorek): 8.00 – 15.00 (sala ćwiczeń korekcyjnych

Regulamin udziału w projekcie, a także dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie AWF Warszawa w zakładce STUDENT - Informacje dla studentów.

Osoby zainteresowane zobowiązane są złożyć komplet dokumentów:

- formularz rejestracyjny

- oświadczenie o byciu studentem jednego z ostatnich 4 semestrów studiów na kierunku wf lub sport lub fizjoterapia

- regulamin udziału w projekcie własnoręcznie podpisany

Dokumenty należy składać w pokojach Biura Karier, Budynek Główny II piętro – korytarz przy Anatomii pok. 337 lub Centrum Kształcenia Podyplomowego pok. 63, Budynek Główny w terminie do 31.01.2020 r. Decyduje termin złożenia dokumentów.

Więcej informacji można uzyskać u dr Elżbiety Olszewskiej (pok. 111, parter  pod filarami) mail. elzbietaawf@o2.pl

Projekt „NastAWF się na rozwój- wzmocnienie pozycji  AWF Warszawa na krajowym i europejskim rynku edukacyjnym” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Umowa nr POWR.03.05.00-00-Z201/17

data publikacji: 2020.01.10