Dzień Otwarty w AWF

W sobotę 8 kwietnia br. w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbył się Dzień Otwarty, który był doskonałą okazją do zapoznania się z wymaganiami egzaminacyjnymi naszej Uczelni.

Podczas spotkania z kandydatkami i kandydatami głos zabierali kolejno: mgr Marcin Mielniczuk, Pełnomocnik Rektora ds. rekrutacji i jednocześnie Pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych; dr hab. prof. AWF Michał Lenartowicz, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia; dr Jacek Oleksiejuk, Prodziekan ds. Nauki Wydziału Turystyki i Rekreacji; dr Przemysław Zybko, Prodziekan ds. Studenckich i Sportu Akademickiego Wydziału Wychowania Fizycznego; dr hab. prof. AWF Bartosz Molik, Dziekan Wydziału Rehabilitacji; Dominika Trojanek, przedstawicielka Samorządu Studentów AWF oraz przedstawiciele Organizacji Studenckiej "Juvenis AWF": Jurand Słoniewicz i Jan Hamerszmit.

Kandydaci na studia uzyskali informacje na temat zasad rekrutacji na poszczególnych wydziałach i kierunkach, jak również obejrzeli obiekty AWF, na których przyjdzie im zdawać egzaminy. Zarówno studenci, jak i profesorowie podzielili się swoimi doświadczeniami. Najważniejszą częścią dnia otwartego była prezentacja prawidłowego wykonania poszczególnych ćwiczeń egzaminu sprawnościowego.

W części artystycznej spotkania wystąpili:

1. Zespół Tańca Ludowego "WARSZAWA".

2. Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa (zespół występujący w największych wydarzeniach sportowych w Polsce).

3. Kamila Kwietniewska i Aleksander Kaliński, studenci I roku wychowania fizycznego (IDO World Ballet, Modern and Jazz Championship - 2 miejsce).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

data publikacji: 2017.04.11