Elektroniczna karta obiegowa

Uprzejmie informujemy, że od lipca 2020 w AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie dostępna jest elektroniczna Karta Obiegowa.

Karta ta powinna być w pełni uzupełniona dla każdego studenta przed ukończeniem studiów. Karta obiegowa obejmuje rozliczenie z biblioteką AWF, Zespołem ds. współpracy z zagranicą (Erasmus) oraz domem studenta (Akademik). Aby wysłać podanie o uzupełnienie Karty obiegowej należy wejść na stronę https://euslugi.awf.edu.pl/ następnie wybrać moduł eWnioski.

Po wybraniu odpowiedniego modułu przechodzimy do strony logowania na konto użytkownika gdzie należy wpisać własne dane logowania (takie same jak do Wirtualnej Uczelni). Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku Zaloguj.Po wybraniu e-wniosku Karta obiegowa proszę sprawdzić czy podane dane są poprawne. Kolejnym krokiem jest zaznaczenie opcji "Składając podanie zobowiązujesz się do odbioru osobistego decyzji.*". Jest to wymagane aby możliwe zostało wysłanie podania do systemu (nawet jeżeli w obecnym okresie nie będzie możliwe osobiste odbieranie dokumentów)Prosimy o wysłanie TYLKO jednego podania o Kartę obiegową (złożenie więcej niż jednego może skutkować wydłużeniem czasu rozliczenia)

data publikacji: 2020.07.09